İADE VE DEĞİŞİM

 

Ürünü teslim alındığı tarihten itibaren 365 gün içerisinde koşulsuz iade ve değişim yapabilirsiniz.

Ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza %100 iade/değişim garantisi veriyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsan, 1 yıl içinde iade/değişim için gönderebilirsin.

İadenizi MNG Kargo (852053174) yetkiliye cari kodu ileterek, İzmit/Kocaeli depomuza gönderebilirsiniz. İade kargoları tarafımıza aittir, ücretsiz bir şekilde iade veya değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorularınız için info@bihtersoydar.com’a mail atabilir, 0546 259 66 41 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

 

 

TEMASSIZ TESLİMAT ŞARTLARI

Temassız teslimat için ürün satın alımında nota yazı bırakılmalı ve kargo şirketiyle iletişime geçilmelidir bihtersoydar.com bu konudaki haklarını gizli tutar.

 

 

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.